top of page

NOVINKY

Jste připraveni na zápas?
Připojte se k našemu turnaji!

VEOLIA ENERGY STREETBALL

Česká streetballová asociace ve spolupráci se skupinou Veolia a magistráty měst Ostrava, Olomouc a Praha připravila na červen sérii tří streetballových turnajů ENERGY STREETBALL 2021 pro školní týmy žáků základních škol (chlapci/dívky 14-15 let) a studentů středních škol (chlapci/dívky 16-19 let). Pokud to aktuální situace umožní, uskuteční se turnaje v Ostravě (15.6.), Olomouci (17.6.) a Praze (22.6.). Našim společným cílem je navrácení sportovních aktivit do běžného života dětí a mládeže a snaha podpořit jejich zdravý životní styl. Přidejte se k nám i vy. Sestavte svůj školní tým, požádejte svého učitele tělocviku, ať vás přihlásí a přijďte si zahrát. Pro všechny týmy je připraveno překvapení v podobě setkání se známou basketbalovou osobností a pro první tři týmy v každé kategorii hodnotné ceny.

S VEOLIÍ KAŽDÝ BOD POMÁHÁ

ENERGY STREETBALL myslí na druhé a pomáhá. A jsme rádi, že prostřednictvím sportu můžeme v rámci našich turnajů do charitativní činnosti zapojit i žáky základních a středních škol. 

Princip je jednoduchý. Společně s magistrátem a společností Veolia, generálním partnerem ENERGY STREETBALL, vybereme v každém z pořadatelských měst 1 projekt, který následně finančně podpoříme. Projekt vám představíme na našem webu a facebookovém profilu turnaje.

O tom, jakou částku projekt získá, rozhodnou střelecké dovednosti týmů. Za každý bod, který padne v průběhu turnaje, totiž přispěje Česká streetballová asociace částkou 10 korun a společnost Veolia ČR částkou 20 korun. Tak přejme střelcům pevnou ruku

bottom of page